SEVASADAN  ENGLISH   MEDIUM   SCHOOL
DATE  : 04/12/2019 (WEDNESDAY)
LIST OF PRINCIPAL'S ADDRESS 
Sr No. Name of the child  Timing
1 RAVERKAR URJIT RAHUL 08.30  am
2 MULLA AYAAN SALIM 08.30  am
3 CHAUDHARI GATHA CHAITANYA 08.30  am
4 KAKADE PALOMA HIMANSHU 08.30  am
5 DUSANE ANAGHA GAJMAL 08.30  am
6 CHAFEKAR REVA SAMEER 08.30  am
7 HANGEKAR SUNEET NILESH 08.30  am
8 SHIRALKAR SAANVI SAGAR 08.30  am
9 APTE VEDIKA MAKARAND 08.30  am
10 PATWARDHAN RUPAK YOGESH 08.30  am
11 PRACHAND SARAUNSH SARANG 08.30  am
12 GORE ANIKA AKSHAY 08.30  am
13 AGASHE SHUDDHA SHRINATH 08.30  am
14 SOMAN AMOGH BHALCHANDRA 08.30  am
15 INAMDAR NEERAJA SAMEER 08.30  am
16 KUNTE PRASANNA AMBARISH 08.50 am
17 JOSHI NISHAAD TEJAS 08.50.am
18 NAIK GARGI GAURAV 08.50.am
19 MANE RAJVEER  HRISHIKESH  08.50.am
20 DABIR RAMA AJIT 08.50.am
21 KARVE MIHIRA OMKAR 08.50.am
22 SABNE AARAV MAHESH 08.50.am
23 THAKUR SUVRAT RAKESH 08.50.am
24 PHATAK SAIRAJ SUBHASH 08.50.am
25 VAIDYA VARAD AMOD 08.50.am
26 CHOUGULE RIDDHISH AMOL 08.50.am
27 NANDREKAR RUGVED PARAG 08.50.am
28 PUJARI SANVI SHIVANAND 08.50.am
29 GADALE SOHAM YOGESH 08.50.am
30 ARBUJ ABEER TEJAS 08.50.am
31 SHIVANEKAR IRA ABHISHEK 09.10 am
32 POTDAR RUHI SAHIL 09.10 am
33 KARVE VARAD SAMIR 09.10 am
34 DESHMUKH OVI NIKHIL 09.10 am
35 KULKARNI SHOURYA RISHIKESH 09.10 am
36 KULKARNI ABIR MANDAR 09.10 am
37 TODANKAR ABHIJAY AJAY 09.10 am
38 TODANKAR ABHAYA AJAY 09.10 am
39 LAHADE ABEER GAURAV 09.10 am
40 KULKARNI IRA SNEHDIP 09.10 am
41 KULKARNI ITISH SNEHDIP 09.10 am
42 SACHADE IRA PRATIK 09.10 am
43 PATWARDHAN EESHAN VARUN 09.10 am
44 LATEY RUHI KAPIL 09.10 am
45 SADAVARTE VYOM VIKRANT 09.10 am
46 SUDAME ESHA VISHAL 09.30 am
47 RETHAREKAR RUTVIJ PRASHANT 09.30  am
48 SANE SWARA SHAUNAK 09.30  am
49 MEHENDALE AADIT AJINKYA 09.30  am
50 ATHAVALE ADVAIT AMEYA 09.30  am
51 HALDIPUR IRA ABHISHEK 09.30  am
52 PATWARDHAN AADIJA JAYDEEP 09.30  am
53 ZENDE RAHI PARESH 09.30  am
54 SUPEKAR  VIVAAN SACHIN 09.30  am
55 MEHENDALE DEVANSH JAYESH 09.30  am
56 KETKAR SARISHA SUHRUD 09.30  am
57 BANDAL ISHANVI AMIT 09.30  am
58 DUMBRE SHARVIL CHANDRASHEKHAR 09.30  am
59 BACHHAV KEVIN PRAVIN 09.30  am
60 DAYMA KEYA CHATURBHUJ 09.30  am
61 GUNJOTIKAR KAVISH HARSHWARDHAN 09.50 am
62 RAKHONDE ANVI SHYAM 09.50 am
63 DAHALE DHRUV KAUSHIK 09.50 am
64 KULKARNI REVA PRANAV 09.50 am
65 KAMBLE SAKSHAM MAHESH 09.50 am
66 RAUT AYUSH AKSHAY 09.50 am
67 SAPRE RUTVIJ MAYURESH 09.50 am
68 MOGHE VIHAAN PRANAV 09.50 am
69 JOSHI SHARVI VARUN 09.50 am
70 KADEKAR MAYANK MAYURESH 09.50 am
71 KULKARNI RADHA MADHAV 09.50 am
72 HENDRE ARJUN ABHIJIT 09.50 am
73 WALIMBE ARYA SHATANIK 09.50 am
74 WALIMBE SHOURYA SHATANIK 09.50 am
75 RAJPUT VIVAANSINGH SAMEERSINGH 09.50 am
76 JOG SAAZ ROHIT 10.10 am
77 THOMBRE PARTH ROHIT 10.10 am
78 SAKPAL KAVYA MANOJ 10.10 am
79 SAWAI RUGVED NIKHIL 10.10 am
80 BHIDE ANANYA SHREYAS 10.10 am
81 DHEMBE ADVIK AVINASH  10.10 am
82 VAIDYA ARNAVRAJ GIRISH 10.10 am
83 DONGRE ROHAN MANDAR 10.10 am
84 SATHE SHARVIL SWAPNIL 10.10 am
85 DESHPANDE RAMAA VINIT 10.10 am
86 KULKARNI GAYATREE AJINKYA 10.10 am
87 DAMLE IRA AMEYA 10.10 am
88 DESHMUKH AVYAYA PURUSHOTTAM 10.10 am
89 THAKAR TEJAS MAHESH 10.10 am
90 PAWAR PARTH PRASHAD 10.10 am
BREAK  (10.30 TO 10.40 AM)
91 DHANWALKAR DHRUV SACHIN 10.40 am
92 DEODHAR VRUNDA SUBODH 10.40 am
93 PATWARDHAN SARTHAK SACHIN 10.40 am
94 SHINDE MANASVI KIRAN 10.40 am
95 BHATE OJAS MANDAR 10.40 am
96 TEMKAR AVANI AVINASH 10.40 am
97 JAMADAGNI ARJUN ABHAY 10.40 am
98 PETHE ADITYA ANAND 10.40 am
99 MOKASHI MAAHI PAWAN  10.40 am
100 JOSHI SUMEDH JASRAJ 10.40 am
101 AGRAWAL TAKSH ABHIJEET 10.40 am
102 JOSHI MAITREYEE MILINDKUMAR 10.40 am
103 DAMLE SHAURYA SANSKAR 10.40 am
104 SONAR TASMAY JAYANT 10.40 am
105 SHIRGAONKAR PARNAD SAKET 10.40 am
106 CHANDANE DIYAN KAVIRAJ 11.00 am
107 ACHARYA AADISHA ASHISH 11.00 am
108 PHATAK VEDANTI AJAY 11.00 am
109 CHAUDHARI AADYA VISHAL 11.00 am
110 ATHAVALE KAIVALYA PRASAD 11.00 am
111 SATHE IRA SWANAND 11.00 am
112 GOGATE ARHAT SAGAR 11.00 am
113 KHUNTALE NEEL SANDEEP 11.00 am
114 BHOPE SIYA RAVINDRA 11.00 am
115 YADAV RAJVEER ASHISH 11.00 am
116 KATTI ANOSH JOHNSON 11.00 am
117 SAPTE AYANSH PRASAD 11.00 am
118 YADAV SARVADNY SANTOSH 11.00 am
119 BHIDE ANVIKA PRASAD 11.00 am
120 SHYAMKUMAR DHYAN   11.00 am
121 KULKARNI MUKTA ANAND 11.20 am
122 KULKARNI SAMARTH ANAND 11.20 am
123 KULKARNI RIYA NILESH 11.20 am
124 VANKUDRE SHANVI PARAS 11.20 am
125 CHAVAN HRUDAYAN AMIT 11.20 am
126 GORE AVANISH SACHIN 11.20 am
127 PUJARI SHARDUL ANAY 11.20 am
128 GHATGE OVEE RANJEET 11.20 am
129 APHALE SIDDHARTH RAHUL 11.20 am
130 DESHPANDE YUVRAJ RUTUDHWAJ 11.20 am
131 DATAR AVANTIKA HRISHIKESH 11.20 am
132 PISAT SPRUHA PRIYANK 11.20 am
133 MULAY AARADHYA PRASAD 11.20 am
134 MUJUMDAR DEVANSH GAURAV 11.20 am
135 GANDHE VIHAAN SAMEER 11.20 am
136 AVACHAT RUCHIR RAVINDRA 11.40 am
137 JOSHI VIMUDHA SHIVRAM 11.40 am
138 JOSHI DNYANADA SHIVRAM 11.40 am
139 DESHPANDE AAHANA VIVEK 11.40 am
140 GUNDECHA YUVAANSH PARESH 11.40 am
141 DESALE SHOURYA JITENDRA 11.40 am
142 AGASHE AVANEESH AMOD 11.40 am
143 CHAUGULE MALHAR OJAS 11.40 am
144 SATHE SHAURYA NIKHIL 11.40 am
145 MARATHE SWARA ABHIJEET 11.40 am
146 TAMHANKAR AVANI AMIT 11.40 am
147 GANDHE MEERA ADWAIT 11.40 am
148 CHAUDHARI ANVI ABHIJIT 11.40 am
149 VAZE RAGHAV AMOD 11.40 am
150 CHAVAN HARSHVARDHAN ROHAN 11.40 am
151 DARAL AKSHAD ANANDKUMAR 12  noon 
152 KHOT SHIVANSH PRASHANT 12  noon 
153 MANDKE ADVIKA SARANG 12  noon 
154 DESHPANDE SARA ANEESH 12  noon 
155 DHOBLE ANVEE VIPUL 12  noon 
156 DESHPANDE HARSHIT AMEY 12  noon 
157 PATIL RUDRANEEL VAIBHAV 12  noon 
158 KHANZODE SWARA SHREYESH 12  noon 
159 PATWARDHAN ARCHIT SUDEEP 12  noon 
160 DESHPANDE VAIDEHI CHANDRASHEKHAR 12  noon 
161 DESHMUKH ANABHRA PRAVIN 12  noon 
162 SHINDE URJIT HRISHIKESH 12  noon 
163 WAGLE AARAV CHINMAY 12  noon 
164 KHADILKAR SHRAVANI NACHIKET 12  noon 
165 KSHIRSAGAR SWARALI SANJAY 12  noon 
166 SAHANE ANVI ROHIT 12.20 pm
167 DESHPANDE AAROH LALIT 12.20 pm
168 DHUMAL SHAUNAK AMOGH 12.20 pm
169 PATEKAR NISHAD MOHANISH 12.20 pm
170 KULKARNI AYANSH ADITYA 12.20 pm
171 VERNEKAR SAMAR SAGAR 12.20 pm
172 REWATKAR SPRUHA MANOJ 12.20 pm
173 KOSHE AVANEESH ANIKET 12.20 pm
174 DIXIT ISHAAN NARHARI 12.20 pm
175 MODAK RIYA RAGHUNANDAN 12.20 pm
176 JOSHI VALLABH HARSHAD 12.20 pm
177 DINGARE ARYAN HRISHIKESH 12.20 pm
178 THAKUR SAMEEHAN ROHIT 12.20 pm
179 DESHPANDE PARIJA MORESHWAR 12.20 pm
180 SINHA NIKESH NEERANJAN 12.20 pm

 

DATE  : 05/12/2019 (THURSDAY)
LIST OF PRINCIPAL'S ADDRESS 
Sr No. Name of the child  Timing
1 BHAGWAT MADHUSHREE SUSHRUT 08.30  am
2 DESHMUKH ANUSHREE AMIT 08.30  am
3 JOSHI ANISH HRISHIKESH 08.30  am
4 KOTHARI RIHANA NIHAL 08.30  am
5 UPADHYE CHAITRAJ AMIT 08.30  am
6 MHAMANE JIYA ASHISH 08.30  am
7 KALE VARAD KUSHAL 08.30  am
8 PRAYAGKAR VAGMI SWAPNIL 08.30  am
9 JOSHI VIHAAN MANDAR 08.30  am
10 PATHAK SAMRUDDHI SHRIPAD 08.30  am
11 OGALE RIA SHILPAK 08.30  am
12 JOGLEKAR SWARA YOGESH 08.30  am
13 THORAT AARYA PRAVIN 08.30  am
14 RANADE AYAN ALANKAR 08.30  am
15 CHARWAD AVANISH PANKAJ 08.30  am
16 JOSHI JUI ADITYA 08.50 am
17 MHASAWADE ARNAV ABHIJIT 08.50.am
18 KUNTE MANVA MANDAR 08.50.am
19 SHETTY DAKSH MUKESH 08.50.am
20 PAINARKAR RAGHAV MANDAAR 08.50.am
21 BHIDE ISHAN AJINKYA 08.50.am
22 RASAL HRITIKA VEDANT 08.50.am
23 MARNE SIYA PRASHANT 08.50.am
24 MADUSKAR ANAGHA SHWETA 08.50.am
25 SARODE MEDHASHREE AMOL 08.50.am
26 RANADE SHREYA HARSHAWARDHAN 08.50.am
27 BODAS ADVAIT KETAN 08.50.am
28 GHODAKE ANVI ONKAR 08.50.am
29 ALAWE NIDHISH GIRISH 08.50.am
30 BAWASKAR IRA SUJAY 08.50.am
31 SHETH SANISH SOURABH 09.10 am
32 UBHE ARITRA ABHIJEET 09.10 am
33 KANITKAR NEERAJA AMOL 09.10 am
34 KSHIRSAGAR SWARNIKA GIRISH 09.10 am
35 BAHULEKAR TANAYA AMIT 09.10 am
36 DESHPANDE PRISHA SAMEER 09.10 am
37 BERRY NIYAH NIKHIL 09.10 am
38 JADHAV ADVAIT RAMDEO 09.10 am
39 JOGLEKAR PRAHARSHA PRAGALBH 09.10 am
40 VAIDYA HARSHIT VIKRAM 09.10 am
41 GOKHALE AABHAS MANOJ 09.10 am
42 KULKARNI MAIRA NIKHIL 09.10 am
43 LASINKAR AADYA ANILKUMAR 09.10 am
44 KHARE KIYAAN PARAG 09.10 am
45 KULKARNI ATHARVA AMIT 09.10 am
46 KEKANE ANISH SHRIKANT 09.30 am
47 PARANJAPE YASH PRASANNA 09.30  am
48 DESHPANDE ABHEDYA ABHINAY 09.30  am
49 TARE AARADHYA PARAG 09.30  am
50 KULKARNI RUZAL AMOGH 09.30  am
51 DUDHANE SWATEJ SWAPNIL 09.30  am
52 RAUT VIRAAJ SANJAY 09.30  am
53 JOSHI AADISH SAMEER 09.30  am
54 DEVHARE ADITI MANGESH 09.30  am
55 DESHPANDE SATYAKI MANDAR 09.30  am
56 MHAISKAR OVEE OMKAR 09.30  am
57 TAUR ABHIDNYA ABHIJIT 09.30  am
58 WAGH PRASENJIT RAHUL 09.30  am
59 KULKARNI PARTH NIKHIL 09.30  am
60 KELKAR NISHAD SAMEER 09.30  am
61 KELKAR SUHRUD SAMEER 09.50 am
62 PADHYE AAYUSH ABHIJIT 09.50 am
63 LANGHI DITYA DEEPAK 09.50 am
64 CHAVAN ANVI SUMIT 09.50 am
65 MANDGAONKAR ANANYA SWAPNIL 09.50 am
66 ADKAR RUSHANK KUNAL 09.50 am
67 PATIL ANANYA PUSHKAR 09.50 am
68 HOGADE KANAK JAYRAJ 09.50 am
69 JAKHADE SHREYAS SAURABH 09.50 am
70 KEKANE JAY KAILAS 09.50 am
71 PATVARDHAN AADYA KEYOOR 09.50 am
72 KULKARNI PRANAVI SHAILESH 09.50 am
73 BHUNDE DEVANSH MAHESH 09.50 am
74 TIWARI HARSHWARDHAN DARSHAN 09.50 am
75 GUJAR DAKSH NANDKUMAR 09.50 am
76 DHERE PARNAL PUSHKAR 10.10 am
77 MARATHE AABHA AMIT 10.10 am
78 MANIYAR SHALVIKA RAVISH 10.10 am
79 KUDALE ILEEN RISHI 10.10 am
80 JOSHI ANAY OMKAR 10.10 am
81 SWAMI AARADHYA ASHISH 10.10 am
82 NATU NISHAD SUKRUT 10.10 am
83 GHATNEKAR RUGVED SANKET 10.10 am
84 JOSHI VIHAAN VIVEK 10.10 am
85 THORAT AADIRAJ ASHOK 10.10 am
86 GADAGE RIAAN SAGAR 10.10 am
87 MAHENDRAKAR MIHIKA AKASH 10.10 am
88 BELVALKAR ABIR RUSHIKESH 10.10 am
89 DATAR PRAJEET PRASAD 10.10 am
90 JOSHI NIHARIKA SAURABH 10.10 am
BREAK  (10.30 TO 10.40 AM)
91 JOSHI NEELABH SAURABH 10.40 am
92 KAPARE PARTH SOURABH 10.40 am
93 DATAR HRIDAYA HRISHIKESH 10.40 am
94 SATHE MIHIKA OJAS 10.40 am
95 JOG VARADA KETAN 10.40 am
96 PATIL IRA NIKHIL 10.40 am
97 CHIPLUNKAR ADVAY ABHIJIT 10.40 am
98 PHADKE GARGI OMKAR 10.40 am
99 TANVI SUMIT KENDE 10.40 am
100 KENDE TANAY SUMIT 10.40 am
101 BHALE SHARVIL TUSHAR 10.40 am
102 KATKE CHAROOL SANDEEP 10.40 am
103 BORKAR AARUSH SAURABH 10.40 am
104 LELE SHRUTI HRISHIKESH 10.40 am
105 JOSHI HRIDANSH GAURAV 10.40 am
106 NAIKWADI SOHAM AMIT 11.00 am
107 KARWANDE ISHA KIRAN 11.00 am
108 SANE SAMEEEHAN NILESH 11.00 am
109 THAKUR NISHAAD KETAN 11.00 am
110 SANE SHIVANK SUKRUT 11.00 am
111 SHIRKE TRISHA HARSHAD 11.00 am
112 MORE MANOMAY YOGI 11.00 am
113 ADIVAREKAR ASMI SHRIKRISHNA 11.00 am
114 DESHPANDE AYUSH ALHHADH 11.00 am
115 DESHPANDE YUVRAAJ SUDEEP 11.00 am
116 POTDAR AYANNSH NAYANISH 11.00 am
117 BANDAL SIDDHIKSHA SWAPNIL 11.00 am
118 PARKHI ARNAV KEDAR 11.00 am
119 DESHPANDE SHRIVATSA APURVA 11.00 am
120 DHANWATE SHIVANSH SACHIN 11.00 am
121 KHARE ABIR ANAND 11.20 am
122 KALE YUGANDHAR SUMIT 11.20 am
123 PAWAR ISHWARI TUSHAR 11.20 am
124 DESHMUKH DIVIJA PRANAV 11.20 am
125 CHOUDHARY YASHASWI SINGH 11.20 am
126 KULKARNI RAGHAV VAIBHAV 11.20 am
127 JOSHI SHREEJA ROHIT 11.20 am
128 SAGADE VAISHNAVI VIKRAM 11.20 am
129 MEDHEKAR PAVISHNA AMIT 11.20 am
130 GOGATE AVANI ANIRUDDHA 11.20 am
131 RENAKE NUPURA RAHUL 11.20 am
132 GHOGALE MUDRA NIKHIL 11.20 am
133 GODSE OVI NARENDRA 11.20 am
134 GHODNADIKAR MAYURESH PRAVIN 11.20 am
135 PATANKAR SHANTANU AMEY 11.20 am
136 MYSOREKAR URVI VIPUL 11.40 am
137 SHAH VIVAN KAUSHAL 11.40 am
138 SHAH VIHANI KAUSHAL 11.40 am
139 INGOLE RIYA JITENDRA 11.40 am
140 BHAVE MEERA AMIT 11.40 am
141 CHOUSALKAR ADVIK RUSHIKESH 11.40 am
142 JOSHI ADHISHRI ROHAN 11.40 am
143 PHADKE ARADHANA ASHISH 11.40 am
144 CHITALE NIHIRA MIHIR 11.40 am
145 SHENDE VEEREN ASHUTOSH 11.40 am
146 GARWARE SHAURYA BHUSHAN 11.40 am
147 KSHIRSAGAR NABHA NINAD 11.40 am
148 TALATHI IRA NIKHIL 11.40 am
149 TALATHI EVAAN NIKHIL 11.40 am
150 GADRE AARNA PUSHKAR 11.40 am
151 AGARWAL NIVISHKA VISHAL 12  noon 
152 WARE NEIL RUSHIKESH 12  noon 
153 JADHAV ARNAV NIRAJ 12  noon 
154 LATURKAR VED HARSHAVARDHAN 12  noon 
155 SATBHAI IRA SANDEEP 12  noon 
156 GODBOLE ANUJ PRASAD 12  noon 
157 GODBOLE ANAY PRASAD 12  noon 
158 BHAVE VARAD GAURAV 12  noon 
159 RANADE ARJUN HRISHIKESH 12  noon 
160 JOSHI ISHANI VAIBHAV 12  noon 
161 GANPULE AARAV SOURABH 12  noon 
162 GANDHE ABEER SOURABH 12  noon 
163 NIVANGUNE SHAMBHAVI PRASAD 12  noon 
164 JOSHI ANSH SANKET 12  noon 
165 MOHITE VIHA YOGESH 12  noon 
166 PARBAT NISHAAD KIRAN 12.20 pm
167 BHANDARE AVANI KEDAR 12.20 pm
168 DESHPANDE ANUSHRI MAYUR 12.20 pm
169 MOGHE SAAD MANISH 12.20 pm
170 MOGHE PARV MANISH 12.20 pm
171 SHINDE ABHIRRAJ SWAPNIL 12.20 pm
172 NALWADE VRUNDA SHIVANAND 12.20 pm
173 TIDKE SWAROOP ABHIJIT 12.20 pm
174 WALIMBE ANVI NACHIKET 12.20 pm
175 NAGARKAR AARYA HARDIK 12.20 pm
176 NANAWARE SHIVANSH SUMIT 12.20 pm
177 SALKE HRIHAAN SANJEEV 12.20 pm
178 JOSHI NACHIKET AMEY 12.20 pm
179 SANT SHREIPARNA NILESH 12.20 pm
180 LAKHAWADE SAISHA SARANG 12.20 pm

 

DATE  : 06/12/2019 (FRIDAY)
LIST OF PRINCIPAL'S ADDRESS 
Sr No. Name of the child  Timing
1 BUTALA RUSHAT RAJAS 08.30  am
2 PHARANDE ADVAY AMIT 08.30  am
3 BAGALAKOTI SHRINIKA ARUNKUMAR 08.30  am
4 SENGAONKAR REVANSH VISHAL 08.30  am
5 SANAS AARAV RAHUL 08.30  am
6 ZUTING REVANSH KEDAR 08.30  am
7 DESHPANDE SAKSHAT SHAUNAK 08.30  am
8 SHIRODE SAANVI MAHESH 08.30  am
9 CHIPLUNKAR NEEL SHAILESH 08.30  am
10 SHINDE ANMITA ANIKET 08.30  am
11 RANDER RAGHAV NAVEEN 08.30  am
12 JOSHI AAROHI ATUL 08.30  am
13 THOSAR ANVAY ANIRUDHA 08.30  am
14 PATEL REYANSH DIPESH 08.30  am
15 BHAVE AARAV ABHISHEK 08.30  am
16 PANDIT ANAYA ABHIJIT 08.50 am
17 PATKI NIHIRA NINAD 08.50.am
18 CHINNAPURKAR ANVI NEELKANTH 08.50.am
19 FUTANE  RIDDHESH  GAURAV  08.50.am
20 APTE ADVAY AVDHOOT 08.50.am
21 PUPPAL KIARA SAMEER 08.50.am
22 SARNAIK BHARVI SAMEER 08.50.am
23 SARNAIK KIAAN SAMEER 08.50.am
24 MANAKESHWAR SHAUNAK ANUP 08.50.am
25 KULKARNI MIHIRA AVDHUT 08.50.am
26 ACHARYA NRITYAA ROHAN 08.50.am
27 CHOUDHARY ARJUN ANAND 08.50.am
28 KHANDALKAR AMEY YOGESH 08.50.am
29 KULKARNI ANVI UPENDRA 08.50.am
30 KULKARNI ANANYA ADITYA 08.50.am
31 BUKSHETE VEERA AMIT 09.10 am
32 SHINDE HEMANG RITESH 09.10 am
33 GHORPADE MEERA RAM 09.10 am
34 KUMBHAR AVISHKA RAJENDRA 09.10 am
35 MARNE RAJVEER MANOJ 09.10 am
36 GANDHE AVADHOOT NIRANJAN 09.10 am
37 KOTKAR SAANVI BHUPESH 09.10 am
38 HANAMGHAR ADVIK HRISHIKESH 09.10 am
39 BIRARI AVANEESH NITIN 09.10 am
40 BHANAGE MUKTA VARUNRAJ 09.10 am
41 BHANGALE PORNIMESH RAHUL 09.10 am
42 RANE AYANSH BHUSHAN 09.10 am
43 PURKAR SAMAR RITESH 09.10 am
44 SHIRODE ANTARA SWAPNIL 09.10 am
45 SHIRODE ANAY SWAPNIL 09.10 am
46 PUSA ANVIT AVINASHKUMAR 09.30 am
47 JOSHI RAMAA AMOGH 09.30  am
48 SHELAR SHOUNAK AMEET 09.30  am
49 GHODKE SHARAYA SWAPNIL 09.30  am
50 BHUJBAL AARAV SUNIL 09.30  am
51 BHUJBAL ISHANI SUNIL 09.30  am
52 MULAY PRISHA SUNIT 09.30  am
53 BAPAT VIHA RUSHIKESH 09.30  am
54 SHINDE OM SHRINATH 09.30  am
55 RAJE ARJUN SANGRAM 09.30  am
56 BHOSALE GARGI ANUP 09.30  am
57 DESHPANDE SHARVANI SWANAND 09.30  am
58 BHAMARE DEVASHREE VINOD 09.30  am
59 AGAVEKAR SHARVIL MANDAR 09.30  am
60 RANE ADIRA OM 09.30  am
61 THUBE SARA SACHIN 09.50 am
62 PURANDARE AARADHYA AMOD 09.50 am
63 DESHPANDE AABHA AJIT 09.50 am
64 MULE ADVIKA VINAYAK 09.50 am
65 ATHALYE SHARVIL MAYUR 09.50 am
66 KADAM ATHARVA SHIVAJI 09.50 am
67 KULKARNI SPANDAN SWANAND 09.50 am
68 JOSHI ISHAN SAMEER 09.50 am
69 DESAI YUVAAN KIRAN 09.50 am
70 SONI UTKARSH NA 09.50 am
71 SASE SHIVANSH DEEPAK 09.50 am
72 BANDAL KRISHA HARSHAD 09.50 am
73 MIRASHI ANANYA ISHAN 09.50 am
74 PHATALE GARGI SUMIT 09.50 am
75 SHENDYE ADWAY AMIT 09.50 am
76 DESHMUKH AARAV RAKESH 10.10 am
77 PAILWAN SHIV KAPIL 10.10 am
78 TARANGE VARAD NITIN 10.10 am
79 GANORKAR RAAVI BHUSHAN 10.10 am
80 KULKARNI SHARVI AJAY 10.10 am
81 PANDIT ANVISHA ABHIJEET 10.10 am
82 VAIDYA NIA TANMAY 10.10 am
83 DERE KASTURI SACHIN 10.10 am
84 NIJAMPURKAR AARUSH HRISHIKESH 10.10 am
85 KHEDEKAR SHIVANSH SACHIN 10.10 am
86 APTE MAAYRA MANDAR 10.10 am
87 POTNIS ADVIKA SAGAR 10.10 am
88 PURI DURVA UMESH 10.10 am
89 JOSHI DHANRAJ UTKARSH 10.10 am
90 ONDKAR